Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zoo tycon 2

16. 8. 2007
Hra, jejíž autorem je samotný softwarový gigant Microsoft, je zdařilou strategií a hráči mají nesnadný úkol starat se o zvířata ve vlastní zahradě. Aby toho nebylo málo, musí se cítit spokojeně nejen obyvatelé zoo (již zmíněná zvířata), ale také návštěvníci. Obě strany přinášejí peníze do vlastního podnikání a za nesnadno vydělané peníze je možné park vylepšovat a modernizovat. Tolik ve zkratce k vlastní filozofii hry.
    Zjednodušená varianta pro mobilní telefony je hrou znatelně ořezanou. Celá hra spočívá v péči o zvířata, návštěvníci se tentokrát hry vůbec neúčastní. Zvířata v jednotlivých ohradách jsou velmi náladová, zmlsaná a také pohodlná. Je nutné poměrně často plnit jejich potřeby, dát jim nějaké to "žrádlo", umýt je nebo si s nimi hrát. Za spokojeného "chlupáče" získává majitel zoo peníze. Za peníze zaseo vylepšuje jednotlivé ohrady, zvelebuje terén nebo nakupuje samotná zvířata, která se můžou v případě spokojenosti množit a potomky následně prodat. To je také cesta, jak zvýšit tržbu.
    Samotná grafika je na vynikající úrovni, hodně podobná té počítačové. Vlastní menu je zcela identické s menu z monitorů. Jednotlivá zvířada vypadají v rámci hry realisticky a i z displeje člověk pozná, že se jedná právě o zebru a ne o medvídka koalu.
    Před úvodem nabízí hra stručný tutorial, který uživatel plně seznámi s ovládáním hry. Možnost, že by člověk nevěděl, co zmáčknout, se sice stát může, ale technikou "pokus-omyl" nelze nic zkazit. Vlastní hra nabízí možnost uložení aktuální pozice či např. zajímavou volbu je také vyfocení zvířátka. O snímek se člověk tak může podělit například s kamarády.
    Pro odreagování se jedná, dle pohledu laika na počítačové hry, o náročnou, zato velmi zábavnou hru. Pomyslným bodováním by zasloužila alespoň 8 bodů z 10.

Hra je ke stažení zde: http://www.sendspace.com/file/mvivar

Obrazek Obrazek (ukázky hry)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

( , 17. 8. 2011 10:46)

tohle je zoo tycon na mobil

omg

(omg, 14. 4. 2011 17:12)

OMG tohle je zoo tycon (0) 1 s nejhorší grafikou a nefunkčí grafickou kartou...

_______________

(....???????????, 22. 12. 2010 14:46)

teda alespon obrazky
:)
....??????????? končí

cooo ?

(....???????????, 22. 12. 2010 14:41)

u kámošky zoo tycon vypadal
jinak!
!!!!!!!!!!!!!!!!!